| Georgiana98 a întrebat:

Datzimi si mie idei de chesti pe care la pot face singura pentru ca vin te la scoala fac temele stau pe mess apoi ies si MA PLICKTY NU AM CE SA FAC IDEEI?

Răspuns Câştigător
| missReckless a răspuns:

Poţi să faci sport, să ieşi cu nişte prieteni în parc sau să jucaţi tenis (sau mă rog, ce vă place). La fel de bine ai putea să citeşti ceva, sau să cauţi nişte jocuri care să-ţi placă, saaau ai putea să găteşti câte ceva dulce şi uşor de făcut.(gen american cookies sau clătite americane, că tot sunt reţete cu duiumu' pe net).
Succes.

7 răspunsuri:
| Andrei_2426 a răspuns:

Daca chiar vrei sa faci ceva, poti sa te apuci sa faci bratari ale prieteniei, sunt foarte la moda si la fete si la baieti, poti sa le dai la prieteni tai si chiar sa le vinzi pe net, sunt foarte cautate.http://www.friendship-bracelets.net/ site-ul asta e unu care te invata chesti de baza despre cum sa faci bratari.

| missReckless a răspuns:

Heei, mulţumesc pentru fundă. :*
Mă bucur că te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la un film, fa jogging...happy

| Bernoullie a răspuns:

Nu stiu sad Plz funda nam decat 8 si m-am chinuit cu 65 de raspunsuri si na vrut nimenea aproape sa imi dea funditza crying(( Te rog eu mult fa o fapta buna,mai ales ca vine acum Craciunul !

| Julia2103 a răspuns:

Hmm.pai poti sa-ti gasesti o activitate extrascolara, sau anumite lucruri pe care le poti face doar cand ai chef, poti sa te uiti la un film, sa citesti, chestiile astea depind de tine pentru ca tu sti ce iti place. =)

| alandala_9662 a răspuns:

Georgiana, fa ceva ce iti place. poti citi o carte ineresanta, incearca macar, cartile sunt ferestre in ziduri. poti sa te uiti la un film interesant, poate documentare, depinde ce preferi. sau poti gati ceva (am multe prietene care se relaxeaza gatind, desi pe mine personal nu ma atrage). poti asculta muzica... sunt multe lucruri. trebuie doar sa te gandesti ce ti-ar place si apoi pan' la urma totul tine de imagiantie.

| alandala_9662 a răspuns:

Totul depinde de tine si de imaginatia ta. bineinteles si de ceea ce iti place sa faci... te poti inscrie la niste cursuri de dans sau la altele, poti citi o carte intersanta (incearca macar, cartile sunt ferestre in ziduri), te poti uita la un film sau la documentare... totul depinde de tine.