| Blossomis a întrebat:

Dau funda aceluia care imi spune intrebari si raspunsuri amuzante gen:

1.Stefan cel Mare mergea pe cal si dintr-o data a cazut.De ce? S-a terminat calul

2.Cum iese un cal alb din marea neagra? Ud

3.De ce scotea Stefan cel mare sabia din fantana? De maner.

4.CUm se spune pana de vulpe la palarie sau pana de vulpe pe palarie? Vulpea nu are pene

5.De ce nu avea ursul coada? Pt ca nu avea nici tacsu

6. Unde au femeile parul negru si cret? In africa

7.Ce e rosu si vine regulat? Mos craciun.

VOi mai stiti? Am nevoie urgent de cat mai multe.DAu FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Emmmmmm a răspuns:

Cum coboara o gaina pestrita de pe o capita de fan? pestrita

Cu ce se mananca mamaliga? cu pofta

De cate ori canta cocosul dimineata? o singura data...dar mai multe versuri

Un pieton a fost calcat de o masina. Unde este subiectul? ...probabil ca la spital sau la morga

Ce e albastru si umbla pe sub pamant? o rama in trening

Ce trebuie sai faci unui hipopotam cu diaree? loc

Cum se cheama un barbat inteligent in Africa? turist

Cum faci o vaca sa urle la 4 dimineata?
vii acasa beat...

Fundita?

5 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Un caine dadea tarcoale unui copac.La un moment dat se opreste.De ce? NU MAI AVEA TARCOALE.

| ooliveer a răspuns (pentru daassh):

Funny happy

| daassh a răspuns (pentru ooliveer):

Mai stiu gen
Ce e verde si merge pe perete? Un castravete ambitios.
Ce e galben cu doua dungi negre? O lamaie cu bretele.
Stiam destul de multe multe dintre ele se regasesc si aici scrise de alte persoane.

| eduardpuiu93 a răspuns:

Ce inseamna VIP? In engleza inseamna very important person, iar in romana inseamna vanzator in piata big grin

| hello1234 a răspuns:

Cu ce seamana o jumatate de portocala? cu cealalta jumatate