| Zeinbenet a întrebat:

Dau funda.Am o iepuroaica mare de vreun an si un mascul de trei luni. I-am bagat pe amandoi intr-un tarc sa mai alerge, dar iepuroaica tot sarea pe el cam cum face masculul cand monteaza. Ce e de facut, e in calduri sau ce?

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Scoate masculul de acolo ca poate sa ti-l omoare daca nu o monteaza.Este prea mic pentru iepuroaica si devine agresiva daca nu-i poate face ''nimic''.

| Zeinbenet explică (pentru siriusblack98):

Mss mult l-am scos le-am lasat doar cinci minute dar le-am supravegheat