| SandraMikyZu a întrebat:

Dau funda...Cine are crescatorie de Yorkshire terrier in Timisoara? vreau sa imi iau la vara un Yorkshire terrier toy, va rog daca are cineva crescatorie sau stie una, sau o sa aiba puiuti la vara sa imi spuna, si va ro mult sa spuneti si pretul,. as vrea sa imi iau prin iulie. dau funda multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Eu cunosc destui crescatori, cred ca stiu si din timisoara.
Eu locuiesc in Arad ( Aproape de Tm ) si cunosc pe cineva care vinde Yorkshire si in majoritatea localitatilor transportul e gratis, sunt sigura ca nu va trebui sa platesti si transportul.
Oricum pana la vara mai este, dar daca doresti iti pot da in mesaj id-ul meu.

| SandraMikyZu explică (pentru MeimeiPinguinu):

Sigur dar eu nu intru pe mess imi merge foarte greu compu..in fine..cam care este pretul?

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru SandraMikyZu):

Pretul am sa-l stiu daca ma interesez. Oricum pana la vara mai este, dar pretul ajunge undeva la 200 euro happy