| Blossomis a întrebat:

Dau funda.Cine ma ajuta sa gasesc un nume potrivit pentru o pisicuta birmaneza.Este femela si are 2 luni si as vrea sa-i gasesc un nume dragut mai scurt.Mai am o pisicuta pe care o cheama Sophie. Ceva dragut aveti?

Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

Iti alegi de aici ce iti placehappy pe a mea o cheama Bellatongue

Ruby,Sara,Ambra,Elsa,Cookie,Jessica,Jessy,Daisy,Hera,Cleo,

Summer,Lisa,Liza,Linda,Cara,Cora,Honey,Betty,Iza,Yssa,Isa,

Dolly,Mischa,Aysha,Alma,Jolie,Anita,Bubbles,Tonka,Tasha,

Bella,Berta,Jojo,Barbie,Sidney,Beauty,Cindy,Candy,Cintya,

Bijou,Bonita,Bonnie(Bonny),Crisa,Clea,Tea,Darla,Desiree,

Lucky,Doris,Emma,Maggie,Ester,Meg,Erica,Fiona,Ginger,

Eda,Heidi,Iris,Jenny,Jennifer,Kim(y),Kira,Lady,Donna,Liv,

Lola,Lolita,Lala,Layla,Leila,Lessy,Mara,Isis,Mayra,Maya,

Milly,Nerra,Naty,Nina,Rita,Ronna,Freya,Paloma,Rea,Mandy

Pamela,Pamy,Salma,Sheila,Sherry,Cherry,Shopie(Sofy),

Tara,Tess(a),Tisha,Xena,Xenia,Nicky,Vicky,Bambi,Ines,Kia,

Blondy,Erin,Alida,Bernice,Lulu,Leya,Lea,Cristal,Sahara,July,

Pinky,Becca,Blacky,Lizzy,Lizuca,Ruth,Didy,DeeDee,

Gloria,Tia,Bia,Marta,Pufa,Pufarina,Puffy,Mona,Baby,

Tyna,Ella,Alice(Alis),Tinkerbell,Rina,Tendresse,Byby,

Tandresse,Blanca,Princess,Minny,Pixie,Coca,Tzusca,

Penny,Tiana,Nancy,Angie,Tora,Kitty,Lucy(Lusy),

Fluffy,Zuri,Suri,Micky,Fulga,Zuza,Sheeba,Wella,

Wendy,Sam,Sammy,Perla,Maiko,Brenda,Allegra,

Pusha,Dixie,Goldie,Shani,Chelsea,Arwen,Jelly,Hermie,

Sony(a),Hilda,Coffee,Carissa,Alexis,Kelly,Inna,

Missy,Abby,Simba,Gipsy,Suzy,Ada,Brit,Molly,

Limma,Vanilla,Ximena,Brielle,Amy,Lia, Dulce, Dolce.

9 răspunsuri:
| AleD a răspuns:

Buna @LoveBieber(app si mie imi plk JBlaughing). uite aici cateva nume care mi-au trecut acum rapid prin caphee hee:Kitty(cel mai clasic numehee hee)bella(des intalnit),biju,lilly,rosy,sarah(ca pe fosta mea pisicuta:X),sandy,selly,betty(mai mult de catei),tara,lisa,linda,lizy,mimilaughing,lory(cam tot mai mult pentru catei parerea meahee heetina,crissy(suna dragut da nu stiu daca e bun pentru pisicutestraight face)sisilaughing,sunny(pic mai ciudathee hee),liby(personal numi prea plk da nolaughing)tess(nici asta numi prea plklaughing,mia(neeehee hee, becky, blairewinking. sper ca te-am ajutat:*wave

| chelie91ptm a răspuns:

Nume de pisici cu litera A:

Adira, Ada, Aristonis, Aarony, Abot, Abercrombie, Abiner, Abraham, Aidam, Adams, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Anil, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat,Aristotle, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslian, Atlantis, Atlas, Augustus.

Nume de pisici cu litera B:

Buko, Bibi, Bunny, Baner, Barker, Baron, Bary, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beauregard, Becker, Beethoven, Beggar, Billy, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfoot, Bilbo, Bing, Bingy, Bishop, Blackjack, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtails, Bogart, Bogie, Bojangles, Bondy

Nume de pisici cu litera C:

Cicero, Cairo, Calloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Casanova, Casey, Cash, Caspers, Caspian, Cassidy, Chunk, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos,Calvin, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chebacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Coal, Cody, Colies, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Nume de pisici cu litera D:

Dora, Dino, Dinos, Davinci, Doly, Dale, Dali, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo,Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson ,Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, Dude

Nume de pisici cu litera E:

Eliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmundis, Edward, Ego, Einstein, Elf, Elia, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett, Elis

Nume de pisici cu litera F:

Funny, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier,Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

Nume de pisici cu litera G:

Gico, Garp, Gianny, Gaspar, Genie, Grace, Garfield, Gogu, Gupy, Gaffer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Globlin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Gofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Gulliver, Gun, Guru,Gusy, Gussie, Gordo

Nume de pisici cu litera H:

Hapy, Hasser, Harpo, Hansome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hipo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de pisici cu litera J:

Jade, Jely, Jean, Jack, Joy, Jade, Jacpot, Jackson, Jagger, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jonis

Nume de pisici cu litera K:

Kidy, Kelly, Keno, Konto, Kenya, Kuky, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Kool, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kipling

Nume de pisici cu litera L:

Loris, Laker, Levi, Lexis, Ladie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de pisici cu litera M:

Madu, Magie, Mambo, Macho, , Mack, Mackenzie, Macmillan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Moris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nume de pisici cu litera N:

Napy, Niko, Nunu, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de pisici cu litera O:

Oreo, Onety, Oz, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Oto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de pisici cu litera P:

Pity, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princess

Nume de pisici cu litera R:

Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rexy, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, Rintintin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Nume de pisici cu litera S:

Shoter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scot, Scotch, Scoty, Scoundrel, Scrooge, Senior, Serge, Seth, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried,Shooter, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Sorcerer, Speed, Spence, , Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de pisici cu litera T:

Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theosy, Theoodore, Trhief, Thinng, Thoomas, Thumpers, Thunderr, Tigger, Titan, Tag Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Nume de pisici cu litera W:

Waldo, Wily, Wags, Walace, Wallter, Warior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler

| BlackBVB a răspuns:

Puffy
sau "analizeaz-o", cauta calitati care sa o caracterizeze si care iti plac ff mult si dupa calitatile astea pune numele

| Amelia94 a răspuns:

Lisa happy mi se pare dragut. sper sa-ti placa si tie.

| VanessaM a răspuns:

Lily.

| kiteen a răspuns:

Fluffy happy

| andy_3120 a răspuns:

Gisi. pisicile raspund foarte mult la vocala,, i,,

| pandaaa_1350 a răspuns:

Marie, abby, candy, Jasmin, Kelly, Linda, Mika, NiNi, Syssy, samy, kim. fundablushing?!

| anycycamaya a răspuns:

Rosa merge?