| Merduo a întrebat:

Salut TPU,nu de mult am o pisicuta si as vrea sa aflu niste nume interesante,daca mi le-ati putea spune voi as fi foarte bucuros, nu prea am idei,nu am avut prea multe pisici pana acum si as vrea un nume special, este femela ^^ FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ancaaa23456 a răspuns:

Eu mi-am numit pisicutele: Sera (un fel de alint de la Serafina), Mimi, Sissi, Candace (se citeste Chendes), Tara, Clara, Lilli, Bibbi si Bella. Dar mi se par dragute si Issi, Susu sau Millie. Sper ca te-am ajutat!

| Merduo explică (pentru Ancaaa23456):

Cred ca Bella, mersi mult xD

| Ancaaa23456 a răspuns (pentru Merduo):

Cu multa placere. happy

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trixie
Sweety
Alice
Suzy
Emily
Emma
Beatrice
Katy
Sarah
Angela
Patricia
Lilly
Inna
Xonia
Rihanna
Cici
Christina
Sisi
Sasha
Sharlotte
Lora
Kim
Julya
Jannete
Glorya
Tina
Bibi
Roxy
Angie
Amber
Asia
Ella
MonaLisa
Lisa
Vera
Jessie
Violetta
Aysha
Vanessa
Ruby
Daisy
Pixie
Betty
Pink
Beyonce
Shakira
Kira
Kenya
Adele
Anabelle
Bella
Candy
Charlie
Isabella
Sofia
Rica
Julietta
Sabrinna
Codruta
Kitty
Natty
Niko
Mya
Maya
Minnie
Linda
Lola
Kelly
Jasmine
Dixie

Cam atat... Dupa ce te hotarasti, sa-mi spui numele ales. Sunt curioasa.

| LIN2010 a răspuns:

Pisi,cred ca a-i gresit categoria, cum ar fi

| danielaxyz a răspuns:

Mia

| d3men7zel a răspuns:

Maccey, Kaite, Karrie, Dalina, Lady orangina, Caffypaffy, Bamby, Vampy, Jellyma, Ranchi, Raysa, Ollie... sper sa-ti fie de folos si sa ai de unde alege :* funda, vot?:d

| Neworder21 a răspuns:

Off... chiar asa de greu sa gasesti un nume la pisica?

"..si as vrea un nume special, este femela ^^ FUNDA!"

cred ca cele mai bune variante sunt:
1. Femela
2. Funda
succes big grin

| Merduo explică (pentru Neworder21):

Ori raspunzi calumea ori numai raspunde. Esti degeaba pe TPU, crede-ma happy

| Neworder21 a răspuns (pentru Merduo):

Ai spus ca vrei sa afli nume interesante big grin

"Funda" sau "Femela" sunt nume destul de interesante... cred happy
+ "Femela" e destul de excitant.

| jojojojome546 a răspuns:

Blow; flo; mely happy mi se par dragute happy

| Dyana77 a răspuns:

Lorry,Suzzy,Mara....Nu mai am idei, am avut 3 pisici, astea sunt numele lor big grin