| englishdream a întrebat:

De ce cainele, iesind din apa, se scutura?

Răspuns Câştigător
| pink13 a răspuns:

Fata intreaba ceva de fizica, un fenomen de interactiune daca nu ma insel intre apa si blana cainelui...dar nu-mi mai aduc exact amintelaughing

8 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Deoarece este ud iar apa se scurge pe el si nu ii place, succes!

| MioaraParalescu a răspuns:

Sa se usuce! laughing

| mgtow a răspuns:

Pentru ca vrea sa fie uscat si nu-i place sa stea cu apa pe el.

| BabitauBabitau a răspuns:

Raspunsul meu este cam...dar este adevarat.Am si eu un caine. Daca cainele sta cu apa pe el, raceste, tuseste si stranuta(vorbesc foarte serios al meu face asa altadata) Funda?

| jdbsg a răspuns:

Cea mai stupida intrebarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu de ce te stergi cu prosopul cand iesi din cada?

| steph1y a răspuns:

Pentru ca e ud laughing

| claudiu6860 a răspuns:

Ce mai intrebare pentru ca e ud (evident)