| Sima_Liliana_1975 a întrebat:

De ce cainele meu se tarasta cu posteriorul de ciment si plange, de parca ar avea mancarimi groaznice?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

S-ar putea sa aiba probleme cu stomacul, sa aiba diaree si sa il doara cand isi face treaba mare, Sau s-a constipat, si la fel in doare cand face treaba mare.
Sau sa aiba purici sau a facut o alergie sau boala de piele si il mananca groaznic.
Incerca sa vezi care este problema si daca persista, maine sa te duci cu el la un veterinar sa vada mai exact ce se intampla cu el si sa iti dea tratamentul adecavat.

| Kriss96 a răspuns:

Asta numai un veterinar poate sa iti spuna. Eventual poti sa te uiti la posteriorul lui sa vezi daca are ceva.
Oricum tot trebuie sa-l duci la veterinar pentru ca nu ai ce sa-i faci nici daca ai sti ce are. Iar in tot acest timp se chinuie.