| SuperNovaaaaa a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......si-m-am_2/

Şi pe tine te mănâncă posteriorul.

33 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vai ce glumă prostă din partea ta!
Pa, pa.

| SuperNovaaaaa explică (pentru Legiuitoarea):

Bună.
Nu îmi pasă!
Pa, pa.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Bună din nou.
Învață să respecți că nu ești perfecțiunea întruchipată!
Suntem aici să ne ajutăm, nu să ne batem joc că sunt căi prin care sunteți puși la respect, da?
Pa, pa.

| SuperNovaaaaa explică (pentru Legiuitoarea):

Şti cât de enervant e să tot zici bună şi pa de fiecare dată?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Sti cat de enervat e ca TPU-UL a devenit o gradinita de copii cu IQ-ul redus ca tine?! Cred ca te manaca pe tine rau caroseria, dar la 12-13 ani ai tai nu ma mira faptul!

| SuperNovaaaaa explică (pentru ROB3RT89):

Ce te f...te pe tine problema?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Ma amuza cum unii oameni pot fii atat de redusilaughingCe treaba ai tu cu alti ultizatori?! De cand esti tu in masura sa critici raspunsurile si intrebarile? Te freaca pe tine grija asa mult? Tu nici macar n-ai buletinlaughingsi critici persoane care sunt asi pe langa tine"Şti cât de enervant e să tot zici bună şi pa de fiecare dată?"Crede-ma, cand o sa te mai maturizezi si tu putin, o sa te amuzi de raspunsurile si intrebarile tale penibile si fara sens!

| SuperNovaaaaa explică (pentru ROB3RT89):

Auzi,nu mai bine te duci tu să freci menta?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Nu,mersi de ideehappyIa tu pentru tine gata frecata.Doamne ce minte de cocos aihappyRomania...next generation!

| SuperNovaaaaa explică (pentru ROB3RT89):

Dă cu praf de zâne în urma ta şi închide uşa după tine că nu te freacă pe tine întrebarea mea aşa că marş.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Ce replici de pitipoanca neformata ai, pe tine ce te freaca raspunsurile care incep cu "buna" si "pa-pa"? asta nu mai e intrebare, e direct critica...Vezi ce minte seaca ai? Daca o pun la o vaca paste pe asfalt! Asa ca du-te tare, dar sa nu uiti sa-ti semnalizezi pozitiahappy

| SuperNovaaaaa explică (pentru ROB3RT89):

Piţipoancă neformată e mă...ta. Ştii, dacă erai puţin mai inteligent nu răspundeai la întrebare şi nu te mai băgai ca rahatu'n wc.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Tu iar vorbesti de tine in numele altora? Vezi ca n-am zis nimic de maicata, cu toate ca a fost greseala ei ca te facut(proasta investitie)pentru alocatie probabil! Tu ii critici pe alti(oameni cu caracter fata de tine)si tot tu faci pufarina mare...Eu am zis ca e enrvant TPU-ul ca e plin de copii care si-au facut cont pentru amuzament si critici, tu repede te-ai simntit si ai inceput sa comentezi.La ce nick ai, zici "Muştarr" si tragi apa, doar e aceias materie prima ca si tine!

| SuperNovaaaaa explică (pentru ROB3RT89):

Scuză'mă că te fac chior deoarece aşa eşti dar tu nu vezi categoria? Pentru ce pla lu satan a fost făcută categoria? Nu pentru amuzament? Pleacă la D/S cocalarule.

| PotcaPădurii a răspuns:

Auzi, eu când am văzut ca e un text de jumătate de pagina despre epilat și mâncărimi era sa fac apoplexie. Mai nasol e că din cauza ei toate fetele din ziua de azi sunt luate și puse în aceeași oala cu proști. Așa că mă duc să îmi scot pușca din dulap și după aia nu o sa o mai mănânce nimic...

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Saraca, are nevoie de un ginecolog...
Si vine pe TPU ca sa`ntrebe poporu` ce sa faca laughing
Se mai si lauda ca se epileaza rolling on the floor

| SuperNovaaaaa explică (pentru XxBalonasheeXx):

laughing,Se rade cu aparate made in china.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Nu,pe mine ma doare acolosad

| SuperNovaaaaa explică (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Bună
Naşpa
Pa-pa
I`m Legiuitoarea baby, ooh da.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Legiuitoarea?:Ocrying
nu si tu!crying
*moare*

| Aleqa a răspuns:

Sigur a scris in romana thinking

| Bombonicăăăă a răspuns:

Pfuuaaai...ce face prostia din om laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele din ziua de azi...in loc s-o-ntrebe pe mama ei, vine pe TPU si intreaba juma' de Romanie de ce o mananca in zona intima.WTF?!

| SuperNovaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Fetele din ziua de azi.Ce să le faci.

| Mafia4ever a răspuns:

Ce oamnei rautacios! Bai frate, nu-ti comvine de intrebarea pusa, nu comenta! Lol, sunteti amuzanti! E proasta? De unde stiti voi? Mai taceti... Hei... da-ti cu o crema de galbenele eventual, nu stiu sigur, poti intreba un doctor.

| SuperNovaaaaa explică (pentru Mafia4ever):

*Trei puncte invizibile*

| Masochista a răspuns:

Pffrolling on the floor ce prost mai intai invata categoriile!

| SuperNovaaaaa explică (pentru Masochista):

Aşa Mirunaaaalaughing

| Masochista a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Nu dezvalui numeleerolling on the floor

| Jouster a răspuns:

#StupidityIsAConstantTrend straight face

Întrebări recente