| larry_6465 a întrebat:

De ce iubesc oamenii pisicile?

Am stat si m-am gandit, dar nu am gasit nici un raspuns.

Răspuns Câştigător
| cRy18 a răspuns:

Pt. că sunt pur și simplu adorabilebig grin Mai ales atunci când ești trist si vin frumos lângă tine, te fac să zâmbeștihappy Eu una le ador!love struck
Și nu cred că dacă e de rasă pisica e mai bună decât cele normale, cred că depinde de cum o îngrijești și câtă atenție îi acorzi!happy
Sper să nu deranjeze pe nimeni ce am zis dar este doar părerea mea!happy

6 răspunsuri:
| Amyyyyyyy a răspuns:

Hai sa iti spun eu ptk sunt foarte lingusitoare si sunt lucruri urate despre ele in zicatorii, proverbe si superstiti eu nu`sz superstitioasa dar...it recomand sa nu iti iei niciodata o pisica

| crystynel23 a răspuns:

Is frumoase, adorqabile dar ai grija ce rasa alegi fiindca mentalitatea ii alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai avut vreodata o pisica?
nu se vede...

| pissi_8742 a răspuns:

Pentru ca sunt dragalase.scumpe si frumoase...si mie imi plac:X:X:X

| larry_6465 explică:

Eu nu ma refeream la aspect. Ma refeream la suflet

| larry_6465 explică:

De ce sa nu imi iau pisica?