| Rotaru_Ghenadie_1975 a întrebat:

De ce latra cainele in timpul sedintei de dresaj, cand executa anumite comenzi?

5 răspunsuri:
| Rotaru_Ghenadie_1975 explică:

Mai întâi trebuie să afli cauza sau cauzele care îl determină pe patrupedul tău să se exprime vocal. Un câine poate lătra din mai multe motive. De aceea este foarte important să identifici sursele lătratului, pentru a elimina cauzele.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa vorbește el.

Bula
| Bula a răspuns:

Te "injura" pe limba lui, fiindca il obligi la lucruri care nu-i plac.

| Bizon95 a răspuns:

Saracul catel, se intreaba daca tu il dresezi pe el sau invers? rolling on the floor

| Andreeush a răspuns:

Acesta e modul lui de a se exprima.