| CDumi10 a întrebat:

De ce mananca cainii iarba?

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Cainii mananca iarba deoarece aceasta "cureţa" sistemul digestiv. La fel ca oamenii, câinii pot suferi de numeroase probleme gastrointestinale precum probleme la stomac, greaţă, balonări şi afecţiuni provocate de microbi.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca ei mananca iarba ca cica'i doare capullaughing

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Nu sunt expert in asta, dar de obicei cainii mananca iarba atunci cand au probleme cu burta, cand ii deranjeaza ceva.
Peace!

| MymyMihaela a răspuns:

In general mananca iarba cand le e greata, ii doare stomacul...

| AlexandraSt13 a răspuns:

Am auzit ca e ca un medicament pentru ei

| BiancaCojocaru a răspuns:

Cainii mananca iarba cand ii doare capul.