| anonim_4396 a întrebat:

De ce miauna pisicile asa urat cand sunt in calduri?

Răspuns Câştigător
| otypa a răspuns:

Pentru ca duce lipsa

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Si "pisicele" blonde, brunete etc fac la fel, dar aproape tot anul! Diferenta este ca ele... mormoia frumos... la ureche! happy

| andreutz a răspuns:

Dar barbatii de fac asa de urat cand vine "astenia de primavara"? e exact acelasi lucru happy isi cheama si ele motanii...(si eu abia am scapat de pisica mea, ma teroriza noaptea...de 2 zile i-a trecut) dar daca nu ai mila de biata pisica, poti sa ii dai niste pastilute...si nu mai face asa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce miauna pisicile noaptea pe la usile caselor?