| anonim_4396 a întrebat:

Cat de des intra pisicile in calduri?

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Pisica mea nu intra in calduri, nu fata niciodata pentru ca ...am Caine, asa ca n-am nici un sfat sa-ti dau, dar m-am simtit datoare sa-ti raspund.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pisica mea fata o data pe an.

| alexam a răspuns:

Cat de des vor sa se imperecheze... depinde! Pot sa intre in calduri de 3 ori pe an, pot sa intre de 9 ori pe an! Si cred ca are legatura si cu numarul seriilor de pui pe care i-a facut deja...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand is peste 28 de grade

| marria a răspuns:

U intrebi asta de plictiseala?

| ioana_5498 a răspuns:

Pisica mea fata de 1-2 ori pe an, daca vrei sa nu mai fac puiuti, intreaba un med. veterinar, dar sa nu accepti sa ti-o castreze ca o sa fie ca si o pisica batrana, nu se mai joaca, nu se mai linguseste pe langa tine, o sa doarma toata ziua si abia o sa manance...sau cel putin asa s-a intamplat cu cealalta pisi a mea sad

| EdeehEdi a răspuns:

Pisica intra in calduri de obicei primavara si vara!