| TudorCos a întrebat:

De ce nu musca serpi copii mici?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Stai linistit ca musca pe oricine laughing Nu inseamna ca daca ai vazut un clip sau ceva cu vreun sarpe umbland pe langa un copil fara sa-i faca nimic, asa si e.

| AlexAleex a răspuns:

Serpii musca pe oricine..nu conteaza ca esti mic sau mare laughing

| WarriorCat a răspuns:

Cine a spus ca musca doar 'copii mari'?batting eyelashes.

| Denny_Denisa_2001 a răspuns:

*serpii copiii*-Nu pot zice ca nu ii musca.In general un animal simte ca acea persoana este un copil.Copiii se joaca cu serpiI din inconstienta iar parintii ii lasa din inconstienta si prostie.
Nu poti lasa un copil sa se joace cu un animal salbatic oricat de inofensiv ti s-ar parea, cu atat mai mult un SARPE!
Chiar si un bebe daca va calca pe un sarpe acesta musca nu se uita ca e pisica batran copil sau furnica rolling on the floor)
Sper ca ti-am fost de ajutor FUNDA? happy

| thinkro a răspuns:

Nu imi pot da seama daca glumesti sau vorbesti serios..cum sa nu muste si copii mici, de ce ar fi ei o exceptie?laughing

| Соня14 a răspuns:

Sincer sa-ti spun nu pot sa-ti explic.dar copiii mici si cu serpii parca sar intelege pentru ca dese ori pe diferite site-uri vad video cum copii se joaca cu serpii...se joaca asa cum cu maturii nu sar juca...acesta e raspunsul meu-intre ei mi se pare ca exista o legatura oarecare. sper ca te-am ajutat cu ceva

| Blacky22345 a răspuns:

Poate nu au gust bun