| anonim_4396 a întrebat:

De ce pisica mă privește insistent noaptea, stand foarte aproape?

9 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Vrea sa te omoare.

| anonim_4396 explică (pentru aXy99):

De ce ar face asta?laughing

| JicaContra a răspuns:

Incearca sa te, terorizeze pana mori big grin

| anonim_4396 explică (pentru JicaContra):

Hahaha nu, cred că doar incepe sa mă iubească laughing)) big grin

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

DA, si incearca sa te hipnotizeze sa o iubesti si tu pe ea rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru JicaContra):

Haha laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrea sa te atace, ai grija
https://www.editura-art.ro/......-te-omoare

| oookrstaooo a răspuns (pentru anonim_4396):

Din cauza a ceva ceea ce i-am făcut sau pisicile fac asta fara motiv?laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O am de 2 zile, are cam 1 lună, și dormim in pat amândouă, și uneori când mă trezesc, se trezește și ea și se uită la mine insistent până adoarme iar