| claudiu1234512345 a întrebat:

De unde imi cumpar un pui de Husky din Targoviste?

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

De la samsari: coltul strazii, targuri, piete, mercador, petshop-uri...dai minim 200lei, dar ti-l iei cu garantia ca e metis, poate bolnav...

Daca vrei ceva de calitate strange bani si cumparati unu de 200e si ai garantia ca e: 100% pur, sanatos, temperament specific rasei, acte in regula, carnet cu totul la zi nefalsificat.

Sa stii ca un caine din asta nu traieste cu paine uscata sau ciorba. Eu am un caine de talie medie spre mare si de 3 luni de cand e la mine m-a costat intretinerea peste 250e, mai gandeste-te daca iti permiti.

Citeste aici:
http://amstaffromania.ro/Thread-citeste-daca-ai-de-gand-sa-cumperi-un-catel

| VyrusEleven a răspuns:

Asta e cel mai bun mod. Faci comanda pe site, si ei ti-l livreaza la domiciliu, imreuna cu parintii ca sa vezi ca sunt de rasa pura. Ai pasaport, carnet de sanatate si chip cu name-tag. Adevarati profesionesti, iar daca cainele se imbolnaveste, o perioada ai tratament gratuit. Bafta

| perladunarii a răspuns:

Salut, poti incerca aici:
http://mercador.ro/......DVauN.html