| anonim_4396 a întrebat:

De unde imi dau seama ca catelusa mea este in calduri am un catel mare si il tot cotaielaughing dar nu am vazut sa lase urme sau ceva de genul cum imi dau seama ca as fi vrut sa o dau la un catelus funda

Răspuns Câştigător
| PiTbuLuL a răspuns:

Daca cotaie acel catel si daca tot sare pe picior la tine e in calduri si daca cotaie acel catel inseamna ca e in calduri du-o saraca sa se simta bine.laughing

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Pai daca catelusa ta il cotaie pe acel catel inseamna ca e deja in caldurihee hee