| Matei_Mihai_Alex_1971 a întrebat:

Salutare TPU! Au luat ai mei, cam acum 2 saptamani un aminal din rasa canina de la o batrana din zona noastra. Acum problema e urmatoarea: cum pot sa-mi dau seama daca e catel sau catelusa? Intreb deoarece tata zice ca e catel, iar sora-mea zice ca e catelusa. Din ce stiu de la mama, batrana de la care l-au luat a zis ca e fetita, dar na... fiind batrana, e posibil sa nu fi vazut cum trebuie. Dupa ce detalii ar trebui sa ma iau ca sa ii pot determina genul? Ce diferentiaza cateii de cateluse?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce diferentiaza cateii de cateluse?"

te-ai uitat sub coadă? (nu de alta, doar să te dumirești)

| Vântulalb a răspuns:

Nu cred ca esti nascut in 1971.
Altfel, ai fi stiut diferenta.

| acerr a răspuns:

Pai masculii au penisul sub burtica, trebuie sa vezi ceva micut acolo, un firicel...

| Matei_Mihai_Alex_1971 explică:

Am uitat sa specific faptul ca este foarte mic. Abia a invatat sa manance si sa mearga.

| Robert001177 a răspuns:

Poti sa te uiti sub burtica, si sa observi ce are, penisul este situat mai in spate iar daca are o "bubița" mai aproape de burta este fata, daca nu este baiat daca are penis