| sabina98 a întrebat:

Am oun catel care este in calduri mereu si ii trebuie o catelusa! Cine ar avea o catelusa de rasa(bison-maltez)sa imi spunetibig grin:d

Răspuns Câştigător
| scootsie a răspuns:

Pentru catelul tau nu e o problema daca gaseste o catelusa in calduri, de alta rasa... Dar daca vrei aceeasi rasa, mergi la un cabinet veterinar si-ti poate recomanda bison maltez...

3 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Sunt si tratamente care se pot face pentru a nu mai dori catelusa

| selef a răspuns:

In ziarul Libertatea de astazi(27.07.2009) scrie ca au aparut "catelusele gonflabile" pentru cateii in calduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o catelusa bison-maltez si acum este in calduri.
De unde esti?