| anonim_4396 a întrebat:

De unde mi-as putea cumpara un sevalet? (la mana a doua, daca se poate)

Răspuns Câştigător
| bubuscolaritza95 a răspuns:

Pai te poti doce la magazine specializate pentru pictura dar te costa sau poti sa te duci la un anticariat de lucruri vechi sau cv de genu ca sigur gasesti, cred big grin sper ca ti-am fost de ajutor bye bye

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Intri aici:www.okazii.ro

assiris
| assiris a răspuns:

Eu mi-am facut singur dupa gustul meu. Se gasesc materiale la Praktiker. Pasiune sa ai...

| rael a răspuns:

Cred ca cel mai simplu ar fi sa dai un anunt la Mica Publicitate
sau sa postezi un anunt pe Internet; mai jos ai cateva linkuri care poate iti vor fi de folos.
www.anunturi-gratis.ro/anunt-94552-vand-sevalet.html
bazar.regielive.ro/diverse/sevalet_de_studio_lemn_stejar-1497572.html
www.bizoo.ro/produse/Sevalet/start-0/10/
www.artopia.ro/produs/5_34/131/Lefranc&Bourgeois--Sevalet--din-lemn-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu un sevalet de vanzare. 0766292936

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu de vanzare un sevalet nou, daca esti din Iasi sau Botosani te pot ajuta, si e foarte ieftin 0745889742

| valentin_6918 a răspuns:

Daca stai in Bucuresti, du-te pe Lipscani, in zona veche = Hanul cu Tei, etc. Sunt mai multe magazine cu tot ce ai nevoie pentru pictura. Poti gasi un sevalet si cu 50 lei.
Daca nu, incearca pe okazii.ro happy