| Girly97 a întrebat:

De unde pot comanda de la Fornetti sa vina acasa?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred sa aiba asemenea livrari. Le gasesti pe toate drumurile.

| Wr3nch a răspuns:

Eu pot prin tazz, dar depinde daca livreaza in zona ta.

| blackann a răspuns:

Glovo

| SingleForOne a răspuns:

Nu stiam ca fornetti face livrari, chiar si cu glovo.

| Strwberrs a răspuns:

Pai nu cred ca poti...

| Brizbriz a răspuns (pentru Strwberrs):

Glovo, livreaza orice se poate cumpara fara reteta/autorizatie, de oriunde, prin orasele mai mici se practica si trimis cu taxi-ul, insa in general trebuie sa te cunoasca aia de la magazin ca sa riste, eventual sa stie si pe ala din taxi (ca sa nu fuga cu produsele)
stiu pe cineva care a primit medicamente de covid asa, ca nu putea sa iasa din casa si avea si 38 de grade

| Mivelyn a răspuns:

Ai putea suna la taxi pentru ati face un comision.