| seceleanu a întrebat:

De unde pot cumpara 1-2 purcei rasa mangalita? sunt din judetul constanta

6 răspunsuri:
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

De la o ferma.

| Mefisto23 a răspuns:

In Dobrogea predomina Marele Alb, sigur nu o sa gasesti. Intra pe www.afaceriagricole.net si posteaza un anunt acolo. De fapt e un crescator acolo care zice ca vinde, dar e din Sibiu : Cotoarba Stefan Petru, 0721496636 e numarul lui. Bafta!

| xxx_3187 a răspuns:

De la un magazin care se ocupa cu vanzarile de porci... sau de la magazinul de mezeluri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt targuri in jurul orasului? stiu ca acolo se cumpara.Crescatorii de porci mangalitza nu am gasit pe net si nici nu cred ca o sa va raspunda cineva, bafta.Mergeti in piata intrebati taranii daca au de vanzare sau daca cunosc crescatori de porci Mangalitza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am porci 20-150 kg. dar nu stiu daca e rasa mangalita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de pe net si am luat din arad si am luat teapa pe urma am gasit pe cineva din mures o persoana foarte serioasa si de unde am luat 3 si am sa mai iau inca 2 el are din ungaria din linie controlata daca te intereseaza aici ai nr lui de tel:0744771788.succes.cu respect eugen.