| vladust a întrebat:

De unde pot cumpara un caine golden retriever? si cam cat costa? As prefera din Cluj daca se poate.

3 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Din cate am vazut eu pe net costa cam 200-250 euro acum. Eu te sfatuiesc sa pui anunturi pe site-uri cu animale si sa precizezi orasul si suma pe care esti dispus sa o oferi si vei vedea ca te vor suna cei cu catei de vanzare carora le convine cat esti dispus sa le platesti pe el.
Eu asa mi-am gasit catelul. Mi se pare mai simplu decat sa suni tu la 100 de numere si ba iti zic ca nu mai au, ba costa mai mult decat bugetul tau, ba sunt din celalalt capat al tarii, etc.
Oricum, orice ar fi, nu-ti lua din magazin, din cei expusi in vitrina. Intr-o saptamana iti moare ca are toate virusurile posibile si vaccinurile sunt false. Asa au patit 3 prieteni de-ai mei.

| xAndro a răspuns:

Din cluj nu stiu. dar eu mi-am luat din Timisoara cu doar 300euro. din parinti campioni...pedigree.si parinti dresati :d. rasa PURA! happy p.s.eu am labrador retriever :d avea si golden. mi se pare ca la acelasi pret big grin si.se vedea dupa parinti ca erau f ingrijiti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12. 665 lei