| banu007 a întrebat:

De unde pot sa adopt sau sa cumpar un pui de boxer la un pret mai mic in judetul prahova?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Iuliana_Miruna_1998 a răspuns:

Daca vrei sa-ti cumperi un pui de boxer la cel mai mic pret trebuie sa te duci la magazinul de animale si acolo vei gasi ceea ce doresti si la ce pret vrei. Pentru a adopta trebuie sa iti dea cineva un pui de boxer, dar nu cred ca iti va da cineva un pui de boxer, doar asa mare. Funda big grin?

| mayasdogs1 a răspuns:

Daca doresti un caine cu pedigree si ieftin va fi foarte dificil sa il gasesti...
In rest cauta site-ul A.Ch.R-ului (al asociatei chinologice romane). Daca iti vei cumpara un caine ieftin de la un pet-shop risti sa ai un caine cu foarte multe probleme de sanatate. Daca nu, te poti duce la unele expozitii canine acolo ai foarte multe sanse sa gasesti un crescator care are o canisa si iti va putea da un caine cu pedigree.Cu foarte mare placere.

| kmikze a răspuns:

Salut da-mi add la id meu te pot ajuta eu am catei boxer la preturi de crescator nici decum nu te gandi ca trece peste 100 de euro nu sunt samsar am caini mei detin mascul si femela ID MEU E: production_rap