| raresel a întrebat:

De unde pot sa cumpar o maimuta?

Răspuns Câştigător
| Melody a răspuns:

Ia vezi aici: http://www.aaz.ro/vanzari/21/maimuta-capucin

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi in gibraltar si acolo vin ele sa iti fure portofelul, u o prinzi si o bagi in sac apoi te intorci in Romania ¬¬

| sweetlollypop a răspuns:

Comanda pe netwinking

| angelutza3 a răspuns:

Poti cumpara o maimutica de la magazinul de animale de ce vrei maimute in apartament?

Stefan
| Stefan a răspuns:

E ilegal sa cresti un animal exotic in captivitate. Cred ca fiecare si-ar dori un tigru, un leu sau o maimuta. Dar este de dorit sa îi oferi un mod de viata foarte apropiat celui natural, lucru imposibil intr-un apartament. O maimuta are nevoi speciale, nu e un caine sau o pisica.

| andra_2561 a răspuns:

Nu esti tu mai muta cate maimute iti mai trebuie:S?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai multi multi bani poti cumpata una de la zoo big grin

| loredanna_6477 a răspuns:

Am sunat eu la nr de telefon dp linkul pe care ti l-a dat anonim. este 1500 de euro. si eu imi doresc o maimutasad

| Vanessa_Crismarita_1989 a răspuns:

De unde pot sa cumpar o maimuta

| Constantin_Angel_1994 a răspuns (pentru Stefan):

Ce nevoi speciale are o maimuta spune-le acum daca esti atat de destept in maimute! Eu vreau maimute si nu cred ca maimuta are vreo nevoie mai speciala decat mine.