| EcstasyW a întrebat:

as dori sa-mi cumpar o maimuta...stiti de unde?(bucuresti)va rog funda

Răspuns Câştigător
| JUstMe207 a răspuns:

Este un pet-shop mare in sector 2winkingeste 95 lei

5 răspunsuri:
| Alinutza25 a răspuns:

Si eu sunt interesata.Cineva,orcine?

| Anda_5509 a răspuns:

JUSTMe2007 : Imposibil sa fie 95 lei. Poate 950 lei, sunt destul de scumpe maimutele.

| EcstasyW explică:

Mersi la toti:X

| Zozolika a răspuns:

Maimuta? 95 de lei? ma lasi daca o pisica siameza e peste 95 de lei poate chiar 10 milioane daramite o maimuta laughing Si totusi. o maimuta laughing rolling on the floor?

| coco124 a răspuns:

Daca vrei sa iti cumperi o maimuta adevarata dar nu prea se gasesc la magazinul de animale daca de jucarie de la maganin de jucari dinacea robot de la televizor daca ti-a fost de folos zi-mi daca nu tot imi spuihappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyx*