| EllyCA a întrebat:

De unde pot sa-mi iau un acvariu ( mai bine spus un bol pentru pesti)? de la care petshop ( sunt din constanta )? cat costa un bol?

2 răspunsuri:
| andreea2011 a răspuns:

Il poti cumpara de la petshop-ul zoomania asa se numeste, dar mai bine stau pestii in acvariu, si nicio nu e scump.

| funyartist a răspuns:

NU ITI LUA BOL! doar daca vrei sa iti iei pestele luptataor siamez doar el poate trai in tr-un bol singurul peste daca vrei mai multi iti recomand unacvariu derptunghiulat dar nu iti lua melci ori ce ai face ca se inmultesc de nu mai pot si o sa arate urat agvariul. Eu am melci si acum trebuie sa schimb tot nusipul ca alfel nu ai scap de ei poate ti-ai luat bul dat sa stii ca pesti care stau in el o se imbolnaveasca di cauza ca este rotund. sper ca te-am ajutat