| anonim_4396 a întrebat:

Deci... Am găsit un pui de pisica cam de 5 luni max. Ceva de rasa. Am avut 1 câine mare dezlegat și a "atacat-o" nu a muscat-o sau ceva doar pisică l-a prins de bot cu ghearele foarte tare iar apoi am luat pisică ca m-am speriat și era într-o stare de soc am dat cu putina apa și mâncare și tot nici o reacție. Am mers după câteva ore și am găsit-o jos moarta fără nici o urma de muscatura. Țin sa precizez ca era inconstienta. Ce a avut de a murit?

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

A murit din cauza șocului, a sperieturii. Imi pare rau pentru ea. Mai multa grija data viitoare.

1 răspuns:
| Xanor a răspuns:

Doamne fereste