| bullet513 a întrebat:

Deci am un iphone! si nu stiu nu am gasit nicaieri la iTunes sa pun de pe PC pe Telefon poze straight face numa invers de pe iphone pe pc. please help funda

Răspuns Câştigător
| Poison_7046 a răspuns:

Ceea ce doresti tu se gaseste in manual, nu este nimic greu. In primul rand trebuie sa conectezi telefonul la pc, sa deschizi iTunes si sa intrii in "iPhone". Pe partea de sus o sa ai mai multe sectiuni: Summary, Info, Apps, PHOTOS. De acolo selectezi folderul cu poze pe care vrei sa il sincronizezi cu telefonul.