| CandNuStiuIntreb a întrebat:

Bună tuturor! Am o întrebare care mă stresează de ceva timp și nu am găsit răspunsul încă. Am iPhone 4s 16MB. Am iTunes pe PC și am reușit să îmi pun muzică, poze etc. de pe PC pe telefon și invers, dar nu am reușit să îmi pun aplicațiile descărcate pe calculator pe telefon. Sincer, nu stiu cum! Please, somebody help me! Mulțumesc anticipat! (și faza cu funda, dau fundă:]] )

Răspuns Câştigător
| temugin a răspuns:

Pai in primul rand nu poti sa le pui p iphone daca nu-s compatibile cu i-tunes, adica trebuie sa fie intai acceptate de i-tunes.
Poti sa iei in schimb programe asemanatoare de pe i-tunes.com,dar nu stiu cat te ajuta

2 răspunsuri:
| Vartolomei_Claudiu_1982 a răspuns:

Buna eu am un iphone 3gs si imi trag toate chestiile posibile ...trebe doar sa iti instalezi 91PcSuite am si eu la itunes si nici eu nu stiu cum si am ales varianta cu PcSuitE

| CandNuStiuIntreb explică (pentru Vartolomei_Claudiu_1982):

Ehe, pana au postat astia intrebarea si pana ce am intrat eu si am vazut raspunsurile am descoperit singura.
1.Iti conectezi iPhonul la pc.
2. Intri in iTunes-->"x`s iPhone".
3. In partea iti apare sus "Summary" "Info" "App" "Music" etc.
4. Dai click pe "App".
5. Bifezi casutele aplicatiilor pe care vrei sa le sincronizezi.
6. Jos langa locul unde iti arata capacitatea iti scrie "Revert" si "Apply".
7. Logic, dai click pe "Apply".
8. Well done!