| anonim_4396 a întrebat:

Deci.Asta e catelul meu :). sa nu spuneti ca e luate de pe net.si adevarat e luat de pe facebook`ul meu :). deci ce credeti? dragut >:? http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/......2664_n.jpg

19 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Buna, e foarte dragut catelul, un svumpik imi place mult

| MMihai a răspuns:

E un pechinez sau ceva asemănător, ăștia sunt cam isterici și cam latră aiurea.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy e negru cu alb catelusul tau si e frumos si dragut, imi plac cateii la nebunie, daca era roscat semana cu al meulove strucklove struck sa ai grija de el

| Minks a răspuns:

Asa, si unde e catelul?

| Malvina24 a răspuns:

Da,e dragut.

| venusdoom a răspuns:

thinking eu nu vad nici un caine

| KyssOana a răspuns:

Eu nu vad niciun catel laughing

| NothingImportant200 a răspuns:

Frumosuuuuuuul. Doamne ce minuatie minunata! Doamne e asa frumossss :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

| Klepto a răspuns:

Unde ii poza? Daca ii aia de la avatar, ar trebui sa ii spui sa inchida gura, ca poate ii intra o musca in gura.

| kristy10 a răspuns:

Este dinacela mic si maro dar e dragut

| BiuL a răspuns:

Ce frumos e love struck
ce rasa?

| Damii a răspuns:

Nu vad niciun catel prin preajma big grin

| LalLyBoOmD a răspuns:

Ce dragalas este! Foarte frumusel! Sweet! Fundita te rog?

| xElenaH a răspuns:

E pechinez big grin

| AdinaELA a răspuns:

Care catel?

| VincentVlnt a răspuns:

Vai da am si poza cu el happy e asa draguuut :X acum dai poza =)?

| lesla a răspuns:

Vaii. cu limbutsaa afara! asa dragut...

| SimonykaSimo a răspuns:

Buna este foarte frumos

| NataliaLoveSoMuchXrictiana a răspuns:

Ff scump