| anonim_4396 a întrebat:

Deci.call me stupid dar imi trebuie un nume de fata mai aparte pentru o catelusa boxer, pitbull sau bulldog, o sa am una dintr-o rasa din cele mentionate.pana acum imi place doar kamabig grin

6 răspunsuri:
| luna a răspuns:

Am avut o fetiza boxer si o chema Ara. Oricum daca incerci pe google nume pentru catei gasesti foarte multe. Bafta

| Razvyh a răspuns:

Eu zic ca Gessy e numele cel mai potrivit pentru ca toate aceste rase arata asa mai periculoase (sti la ce ma refer nu am cuvinte acum big grin)

| Razvyh a răspuns:

Sau poate Brenda, Bela, Misha

| Razvyh a răspuns:

Scuze ca deranjez din nou dar mi-au mai venit cateva idei big grineea. Hera, Sasha, Sheeba, Tara. Funda?big grin

| loredana_6675 a răspuns:

Eu am un bulldog francez, sasha.

| Ganduri albe a răspuns:

Http://www.petz.ro/......-caini.php

Gasesti aici multe si frumoase;).