| angel_5676 a întrebat:

Rasa Boxer sau Pitbull e aceeasi? E vreo diferenta intre ele?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Este cu siguranta o diferenta. Poti sa te documentezi despre fiecare in parte ca sa iti dai seama.

| Roby67 a răspuns:

Este foarte mare diferenta. In internet dai de foarte multe informati! Uita- te te rog si sunt sigur ca te lamuresti si singur(a). Bafta!

| Diablo666 a răspuns:

Doh ce intrebarestraight face
Logic ca esti diferenta... unul se numeste boxer altul American Pit Bull terrier
Boxerul are o inaltime la greaban mai mare,in timp ce pitbullul are o musculatura mai dezvoltata
Dar ambele rase sunt excelente pentru companie si paza!
Nu lu in seama pers care spun ca pitbulli sunt periculosi, ca turbeaza la o anumita varsta, etc
UN CAINE E ASA CUM IL CRESTI!

| wanda a răspuns:

Eh...doar una foarte marebatting eyelashes

| hax0r a răspuns:

Da. Una e rasa Boxer si a doua e rasa Pitbull fiind doua rase diferite cainii au un aspect diferit logic. nu? in rest diferentele se vad lol...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare diferenta intre cele doua rase. Pitbull-ul fiind periculos a fost interzis in mai multe tari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| alisa1998 a răspuns:

Da este o mare diferenta