| bullet513 a întrebat:

Deci cine se pricepe in sony vegas mai exact pentru filme CS am facut niste demo mai urmeaza sa fac cateva. bun happy care ma poate ajuta sa-mi faca acesti film? sal editeze... big grin promit ca o sa-l ajut pe TPU si ii dau si funda happy

3 răspunsuri:
| anmardany a răspuns:

Eu ma pricep destul de bine in Sony vegas happy pm si discutam

| madal1n97cs a răspuns (pentru anmardany):

Mane (anmardany) te rog eu da-mi id u de mess sau baga-l pe al meu cyb. 9666 ca nu merge sa-ti trimit mesajsad te rog eu vreau sa ma ajuti la un video cs sad te ajut cu tot ce ai nevoie sad

| madal1n97cs a răspuns:

Anmardany te rog eu da-mi id u am si eu nevoie de ajutor cu un video cs sad