| bullet513 a întrebat:

Deci spania sau turcia? unde e mai frumos? sa merg in excursie pe 1 luna in gran canaria

sau in turcia in antalia?

Răspuns Câştigător
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Eu zic turcia...garantat!winking din cate am inteles mergi in excursie nu la cuels de capsuni...cu siguranta e mai exotic in turciawinking

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai depinde care-ti place tie, dar eu as alege Turcia.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

In antalia. funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Anonymus3000 a răspuns:

O verisoara de-a mea a fost in antalya si am inteles ca e super si mai stiu si alti prieteni care au fost acolo si toti au zis ca e super ma rog tu faci cum vrei regret ca nu te-am putut ajuta din propria experienta

| pisioi a răspuns:

Turcia

| dinutza_9529 a răspuns:

In Spania e foarte frumos

| aaaanonnim a răspuns:

Spaniabig grinbig grin