| Aliiinutzatha a întrebat:

Din cate stiu daca e mik poti sai faci baie la 1 luna 6 saptamani dar mare grija la urechi asa mi-a zis eu am avut sh mai am uyn ciobanesc german de 2 luni sh na avut nicio problema cand l-am spalat acum are 8luni e ceva nenregula daca il spal? pe pechinez?

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Nu stiu.
Eu am auzit ca trebuie spalat la 2-3 luni cand are vaccinurile facute.Dar eu pe al meu(tot pechinez un fel ca el creste pana la genunchi nu stiu chiar sigur cum se numeste)l-am spalat la o luna si nu a patit nimic din experienta mea de cresterea cainilor.Eu zic sa-i faci baita nu cred ca se va intampla nimic.
Pa, pa!