| Cretaker a întrebat:

Doar de curiozitate, exista fete care au jucat cel putin un survival horror? (ex: seria Silent Hill, Resident Evil, Call of Cthulhu, Penumbra...)

10 răspunsuri:
| Cretaker explică:

Oh no you lé didn't.

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Eu ador zombie attack :X:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| andreeaaa1 a răspuns:

Eu am jucat penumbra

| nauca a răspuns:

Bioshock se pune? big grin
In rest, doar prostii - Spore, MK, Zuma siiii ...Last Bronx! (cand aveam vreo 12 ani, cred)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm din astea, nu prea. Am jucat unul vechi tare, Alone in the dark XD, apoi Doom3 (si celelalte Doom-uri desi nu intra in categoria asta). Dar exista destule hardcore gamer chicks, fii sigur de asta; P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea exista multe fete cum zici tu hardborring, femeile se sperie si de umbra lor o cunosc pe a mea

| deviant18 a răspuns:

Eu am jucat resident evil. la greu:X e genialbig grin

| Ghindă a răspuns:

Da, eu am jucat.

| Saturnz a răspuns:

Pai eu am jucat Silent Hill 3... Omg dar ador jocul asta :d ahh si mi-as dori sa joc amnesia the dark descent dra cand il downloadez de pe net si il pornesc dupa ce il instalez imi da eroare :'(