| RaduPhantom a întrebat:

Jocuri survival-horror. MULTE. Am jucat multe jocuri mai putin cunoscute (Grey, Ib, Anna, Paranormal, SCP, Cry of fear si lista continua) dar si jocuri cunoscute (Amnesia, Slender, Condemned, FEAR, Silent Hill, Penumbra etc.). Faza e ca nu mai stiu ce sa joc. Am devenit dependent de jocuri horror laughing si nu stiu cu ce sa ma mai "droghez". Ms anticipat tongue

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Depinde ce sistem ai. Daca poti rula Amnesia, o sa poti juca si urmatoarele jocuri. Cateva sunt mai noi, altele mai vechi, mai bune, mai putin bune. depinde ce gusturi ai:
Resident Evil 3/4/5, Clive Barker's Undying, Clive Barker's Jericho, Doom 3, Call of Cthulhu Dark Corners of the Earth, The Suffering, Alan Wake, Dead Island, Dead Space, Alone in the Dark 4 The New Nightmare, Alone in the Dark 5. si inainte sa razi incearca si The House 1 sau 2, care e un joc flash laughing

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Daca poti sa'mi zici si tu cateva jocuri survival horror mai vechi (2000-2005) ar fi foarte tare laughing

| Andrei7520152 a răspuns:

Daca esti fan survival horror, ai reusit sa joci SH Shattered Memories si SH Origins pe computer, pe ceva emulator?