| ViolaTM a întrebat:

Donează cineva din Timisoara căţel?
Până în 2 Luni sau chiar 3 dacă nu e mare. Indiferent de rasă poate fi şi cocit. Pe lângă cartierul Plopi. Am nevoie sa fie aproape că nu am Masina şi sa nu-l aduc pe autobuz

Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

Intra pe Facebook si sigur vei gasi un suflet ce asteapta sa fie adoptat. Exista grupuri si pagini speciale, iti las cateva exemple:Adoptii Caini Timisoara sau intra cauta pagina AdoptiiCaini.ro.Am vazut in grupul de adoptii, postase cineva acum 40 de minute (ti-am facut copy-paste la anunt)- Fetita, mama Husky, tata neidentificat, cauta familie! Nascuta pe 30 iulie, sau anunt de acum 2 ore -copy-paste-Spre adopție pui shitzu combinat cu pechinez imperial talie mica cauta familie iubitoare. Sper sa-ti fie de ajutor raspunsul meu.

1 răspuns:
| SilentRain a răspuns:

Am eu un caine german orb, schiop si corcit, mai face din cand in cand spume la gura... dar e ok in general
Il vand pentru suma 500 euro