| MisSToXiC a întrebat:

BUNA:d vreau sa stiu unde se tine targul de catei in timisoara? si ce rase de catei aduc? se merita sa iau de acolo? canisele sunt foarte scumpe si as vrea un shih-tzu pana in 4 mil? stiti pe cineva? mentionez vreau catel de rasa shih-tzu! dau funtitza!

3 răspunsuri:
| MisSToXiC explică:

Nana nu merge linkul!

| nana a răspuns:

Salut MissyAmira99. Uite aici ai ceva adrese de unde poti gasi catelusul mult dori http://www.anunturipenet.ro/anunturi/animale/vanzari/n/timis
sper sa gasesti cutulica dorit.Succes.Pup.
nana

| dink08 a răspuns:

Acuma vreo 3-4 ani stiam ca se tine langa piata Iosefin. Dar iti recomand sa cauti vanzatori de caini din timisoara pe internet, poti gasi la preturi acceptabile.Bafta