| deleteddddd a întrebat:

Doneaza cineva papgali? happy orice rasa happy sunt dispus sa-i adopt happy. pentru familiile care, nu-i mai pot tine. ii voi iubi si le voi da tota, atentia de care au nevoie happy mentionez ca am bani sa-mi cumparwinking am crescatoria propriewinking dar sunt unii oameni, care chiar nu-i mai pot tine, si de aceea adopt orice rasawinking cei ce vor sa doneze, sa lase un raspuns cu nr de telefon si voi suna eu

1 răspuns:
| just for me a răspuns:

Http://www.papagali.info/magazin.php
http://www.anunturi.biz/anunturi/vanzari+papagali
incearca si poate te hotarasti mai bine vazand niste anunturi cum trb.eu una ma papagali ar nu am de dat;)