| Picasso a întrebat:

Doresc sa adopt un pui de caine rasa AKITA! rog seriozitate!

10 răspunsuri:
| Picasso explică (pentru SupradozaDeViseXD):

Hmm cer prea muult am vizitat site-urile, insa nu vreau cu chipuri si carnete de sanatate si bla-bla-bla cel muult 100 E! mersi colega

| SupradozaDeViseXD a răspuns (pentru Picasso):

Ceri cam multe tongue, daca nu cunosti tu pe cineva cu akita sau nu ai vreo relatie nu prea ai cum...

| Picasso explică (pentru SupradozaDeViseXD):

Sti tu vreo fata cu akita sa o pot aborda? smug

| Brittanie a răspuns:

Buna. Din partea noastra, mereu ai seriozitate.;) Uite am gasit aici un catel Akita:
http://www.caini-de-vanzare.ro/catei/Akita-de-Vanzare-120.html Bafta

| Picasso explică (pentru Brittanie):

Mammi mammi, nu ma intereseaza cipurile bla-bla-bla etc, un caine akita simplu, si nu la un pret de ma scarpin in palma! oricum apreciez efortul! foarte dragut din partea ta! mecii meciii >big grin

| KubetiiOO a răspuns:

Bine

| Picasso explică (pentru KubetiiOO):

laughing stiu nu am terminat intrebarea! tongue ai idee de unde pot lua si eu unul insa nu am prea multi bani laughing si un ma int pe mine chipurile si actele! mersi nesuferito :*

| Lorry99 a răspuns:

Vreau si eu unul.da syteurile astea nu-s bune de nimic..mai degraba il ei de la cineva de increderehappy

| Picasso explică (pentru Lorry99):

Dappy, am gasit pui la 100 E! :X