| krena a întrebat:

Doresc sa cumpar un papagal Marele Alexandru fara inel dar bland si tanar vreau unul sub 650 de lei pentru ca nu am atatia bani de dat pentru el ingrijirea eu pot face dar pretul este la fel de mare pe cat dorinta de a avea unul de unde pot sa iau papagal IEFTIN pret de SUPER-Mega Criza Undeva in Arad ma intereseaza.

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Nu gasesti un marele Alexander asa ieftin si bland,iar un crescator care se respecta are inele la papagali! Un crescator foarte bun este Oti din Arad, stiu foarte multe persoane care au cumparat de la el, pretul unui exemplar este 800 si ceva de lei dar sunt niste exemplare foarte frumoase,nu stiu daca mai are de vanzare, poti sa-l cauti pe internet, sigur are ceva site sau anunturiwinking

3 răspunsuri:
| krena explică:

Am auzit de Oti.Astept oferte si mai buna pana sa il contactez.Multumesc

| Golanasul a răspuns:

Daca vrei un "Marele Alexander" sa stii ca ai mult de munca la el in primul rand papa destul de mult si creste destul de mare am un prieten care are un alexander si pentru el are nevoie de o cusca de 2x2 m happyiar pe criza asta sincer e un moft

| wassupady a răspuns:

Oti din Arad si mai este un tip din Timisoara.

cautai pe net, scrie marele alexandru timis