| BlackEdy a întrebat:

Cam la ce pret ma duce un galaxy s3? vreau sa cumpar unul si nu ma intereseaza memoria interna cat mai mare,vreau sa stiu cam care este pretul cel mai ieftin la care imi pot achizitiona unul,si daca stiti si in alte tarii, in ce tara e mai ieftin? eu am auzit ca o prietena si-a luat s3 din Italia la doar 350 euro
funda!

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Il gasesti cel mai ieftin la 1865Ron! Adica 430Euro! Poate si l-a luat cu abonament prietena ta! sau la second-hand
Sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Cel mai ieftin am vazut ca este la 22 de milioane