| DenisIonut01 a întrebat:

Dupa cat timp de la nasterea puiului de hamster ai voie sa pui mana pe el? sunt destui de marisori si au inceput sa manance singuri si pe tatal lor cand pot sa il pun inapoi in cusca? pot sa il bag cu mama si puii? big grin
p.s nu stiu ce rasa sunt cred ca pitici sau sirian

1 răspuns:
| AlexHandmade a răspuns:

Si eu am avut hamsteri si pe la 5 zile cand am pus mana pe ai i au mancat parintii! Apoi am avut altii si am pus mana pe ei can deja aveau blana pe ei si mancau snguri! Deci mereu can o sa ai cand o sa fie mici nu pune mana pe ai deoarece o sa ii mance fmela cand le da lapte deoarece nu le mai simte mirodul pe care ea il stia!
sper ca te am ajut! O seara placta sa ai