| Giovanna a întrebat:

Dupa cum am mai spus, am un bichon maltese, are 8 saptamani si 1, 300 kg. Mentionez ca e grasut, mananca destul de mult, doarme mult big grin eram curioasa cam cate kg va avea la maturitate big grin am auzit ca masculii sunt mai mari decat femelele, m-am uitat pe site-uri de specialitate dar parerile sunt impartite. In principiu ar trebui sa aiba cam 4 kg la maturitate, oare sa fie asa? Sper ca nu va creste foarte mare. Am vazut ambii parinti si sunt destul de micuti big grin Ce parere aveti? Se va incadra in 4 kg cum spun site-urile de specialitate sau sunt sanse sa ma aleg cu un catel de vreo 6 kg? rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Breau sa imi cumpar si eu un bichon
cat ai dat pe el?

| ChocolateDroid a răspuns:

Am o prietena care are tot un mascul ca si mine dar al ei are vreo 8 kg si medicul veterinar i-a spus ca nu are nicio problema, e sanatos si e ft dragut. Si e rasa 100% happy

Al meu are 4, 2 kg. L-am cantarit ieri big grin

Poti sa imi dai add pe messenger : cookiemonsterr_rawr si mai vorbim!
Te pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa aiba cam 4. 5 kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 4 kg jumate