| RudeGirl a întrebat:

Dupa cum stiti halloweenul se aproprie si daca puteti sa-mi dati niste idei, nu linkuri sau siteuri cu cumparat, voi doar sa-mi spuneti niste personaje negative (fete)

vot +fundita

Răspuns Câştigător
| alexralu34 a răspuns:

Te poti costuma in regina rea,in vaduva neagra,ninfa neagra ca in poza ta,in vampirita, vrajitoare, fata rea, ucigasa sigur sunt personaje negative si sper sa-ti placa

5 răspunsuri:
| Melyssuka a răspuns:

Vrajitoare,vampir,lupi,dracula,varcolaci,lilieci si cam atat stiu succesbig grin

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

happy mie`mi place de Raven din Teen Titans laughing

| Alanda18 a răspuns:

Pai cum ar fi mireasa neagra,raven,un star rock nebun,vrajitoare,vaduva neagra,inger negru,sau pur si simplu o razboinica sexy si rea. sau poti sa fii Regina Blestematilor din filmul acela Queen of The Damned, o vampirita sexy sau fata Imparatului Rosu din poveste harap alb. SAU, o idee mai buna: Bloody Mary.winking
sper ca te-am putut ajutahappy

| RudeGirl explică (pentru Alanda18):

Daca nu as fi pus deja fundita ti-as fi dat tie

| Alanda18 a răspuns:

Thanks:*