| an3iuli a întrebat:

Dupa monta artificiala la vaci dupa cateva zile elimina ceva rosu e normal sau inseamna ca monta nu a prins

2 răspunsuri:
| Roxizzz a răspuns:

Inseamna ca monta nu a prins
Funda?

| Ceralbastru123 a răspuns:

Nu poti sti sigur. Cheama veterinarul care ti-a montat vaca si el va sti sigur ce e de facut. Se poate sa nu fi prins monta dar nu poti fi sigur. Daca nu a prins monta mai baga odata mana in ea si o monteaza din nou. Depinde si de vaca si de cel care o monteaza. Poate nu a bagat bine mana in ea si nu a directionat bine pistolul pentru monta.