| Elena23_7421 a întrebat:

E normal ca un porumbel care are aprox 4 luni sa naparleasca?

4 răspunsuri:
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Eu am avut un porumbel si am si un papagal. toate pasarile "naparlesc", dar mai mult vara. oricum, eu zic ca e ok

| Fazanu a răspuns:

E chiar foarte normal, deoarece este un pui tardiv (iesit toamna), iar porumbeii de obicei naparlesc toamna, asa ca acesta a naparlit mai tarziu un pic. Daca doresti si alte informatii trimite-mi un pm sa iti dau id meu, cresc porumbei de la 5 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asa va muri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porumbelul tau are par?